درباره ما

کیف پول سایت نیازمندی و آگهی می باشد که مثل سایر سایت‌های مشابه، برای جذب آگهی رایگان در حوزه‌های مختلف پا به عرصه گذاشته ..

طراحی سایت کیف پول از سال ۹۳ آغاز شد و در زمستان ۹۶، این قایق چوبی به اقیانوس رقبای حوزه‌ی نیازمندی انداخته شد، ولی موفق شد ظرف مدت کوتاهی به یک کشتی بزرگ و مجلل در حوزه‌ی نیازمندی تبدیل شود و آگهی دهنده‌های زیادی را به خودش جلب کند.

چرا باید در سایت کیف پول آگهی ثبت کرد؟

دلیل اول: ثبت آگهی در کیف پول راحت و بی دردسر است.

دلیل دوم: طراحی و کارکرد سایت بسیار در جذب آگهی دهنده موثر بوده! نحوه‌ی نمایش آگهی‌ها بسیار نوآورانه و کاربردی هستند ،

دلیل سوم ( مهمتر از همه ): آگهی‌هایی که برای اولین بار، علاوه بر عکس ویدئو هم دارند، بله ویدئو !! آگهی دهنده از موضوع آگهی ویدئو می‌گیرد و نتیجه‌اش می‌شود تاثیر گذاری عالی و بازخورد بالا!

آگهی رایگان ثبت کنید! از موضوع آگهی ویدئو بگیرید! به روز شوید!

دیگر ویژگی‌های کیف پول:

همه‌ی آگهی‌هایی که ثبت می‌کنید در صفحه‌ی ویترین شما در دسترس مشتری‌ها خواهد بود . ویترین شما محل نمایش همه‌ی آگهی های شماست ، با نام و مشخصات شما و آدرس اینترنتی اختصاصی شما : ( شماره-همراه-شما/kifpool.ir = ویترین شما ) .

همچنین اگر فردی شماره‌ی همراه شما ( همان شماره ای که با آن آگهی ثبت نموده اید ) را در سایت جستجو کند ، به صفحه‌ی ویترین شما هدایت خواهد شد ! کافیست از مشتریان خود دعوت کنید تا شماره همراه شما رو در سایت کیف پول جستجو کنن تا تمام آگهی‌های شما را در صفحه‌ی ویترین شما ببینند .

این یعنی تبلیغ رایگان کسب و کار شما در فضای اینترنت ! شما موفق شدید بدون صرف هزینه‌ی ریالی و زمانی ، تمام کالا و خدمات خودتان را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتری‌های بالقوه‌ی خودتان معرفی نمایید !!