راهنمای کیف پول

ورود به حساب کاربری و ثبت آگهی :

از بالای صفحه دکمه ی ” ثبت آگهی ” را انتخاب نمایید تا به صفحه ی ورود به سایت هدایت شوید . با وارد نمودن شماره همراه و سپس کدی که دریافت می کنید وارد حساب کاربری خود خواهید شد .

منوی حساب من :

پس از ورود به حساب کاربری ، در بالای صفحه به جای دکمه ی ثبت آگهی ، منوی ” حساب من ” را مشاهده خواهید کرد.

با انتخاب منوی ” حساب من ” ، گزینه های زیر در دسترس خواهد بود :

ثبت آگهی : به صفحه انتخاب گروه آگهی هدایت خواهید شد .

ویترین من : تمام آگهی های ثبت شده توسط شما در این صفحه نمایش داده خواهد شد .

علاقه مندی های من : لیست آگهی هایی که نشان کرده اید در این صفحه نمایش داده می شود .

مدیریت پرداخت : لیست پرداخت هایی که برای ویژه کردن آگهی های خود انجام داده اید .

تغییر شماره : در این صفحه می توانید نام کاربری خود ( شماره تماسی که برای تمام آگهی های شما نشان داده می شود ) را تغییر دهید .

خروج : از حساب کاربری خود خارج خواهید شد .

 

مراحل ثبت آگهی “ :

در صفحه ی ثبت آگهی ، گروه آگهی خود را انتخاب بفرمایید : ( املاک ، وسایل نقلیه ، … )

جزئیات آگهی خود را در قسمت های مربوطه وارد نمایید ( ورود اطلاعات در قسمت های ستاره دار اجباری می باشد ) و با انتخاب دکمه ی ثبت آگهی در پایین همان فرم ، آگهی ثبت خواهند شد .

عنوان هر آگهی باید منحصر به فرد باشد . در صورت ثبت چندین آگهی با عناوین یکسان ، آگهی های مذکور تکراری شناخته شده و با تشخیص مدیریت حذف خواهند شد .

پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب دکمه ی ثبت آگهی ، آگهی شما با موفقیت به ثبت می رسد و در صفحه ی بعدی می توانید برای آگهی خود عکس و ویدئو بارگذاری نمایید . در مرحله ی سوم ، به صفحه ی ارتقای آگهی هدایت خواهید شد که میتوانید با ویژه نمودن آگهی خود ، شانس تاثیر گذاری و دیده شدن آگهی خود را صدها برابر نمایید  .

تا این مرحله آگهی شما تعریف شده است و فقط برای شما قابل نمایش است و برای نمایش عمومی در سایت ، “در انتظار تایید ” از سوی تیم پشتیبانی سایت می باشد . آگهی شما در وقت اداری ( ساعت ۹ الی ۲۱ | شنبه الی پنجشنبه ) حداکثر تا ۳۰ دقیقه پس از ثبت ، برای نمایش در سایت تایید خواهد شد .

 

ویرایش ، ارتقاء ، حذف آگهی :

هر زمان که مایل باشید می توانید آگهی خود را ویرایش و یا حذف نمایید . برای این کار ، وارد صفحه ی آگهی مورد نظر شوید ، روی محل عکس آگهی دکمه ی ” مدیریت آگهی ” را مشاهده خواهید کرد ، با انتخاب این دکمه ، گزینه های ویرایش ، ارتقاء و حذف در دسترس شما خواهند بود .

آگهی شما کجاست ؟ اول می بایست طبق توضیحاتی که در ابتدا ذکر شد وارد حساب کاربری خود شوید ، سپس با انتخاب دکمه ی  “ویترین من” از منوی حساب من ، همه ی آگهی های ثبت شده ی شما در دسترس خواهد بود . در ویترین شما ، فقط آگهی هایی که ثبت کرده اید و محتوای آنها برای نمایش در سایت تایید شده است نمایش داده خواهند شد . اگر می خواهید آگهی های درانتظار تایید خود را ببینید و یا برای مثال ، فقط آگهی های ثبت شده ی خود در گروه املاک را مشاهده کنید ، از منوی روی کادر ویترین گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب فرمایید ( بصورت پیش فرض روی همه ی آگهی ها می باشد ) .

 

مشاهده ی تعداد بازدید هر آگهی :

هر زمان که وارد حساب کاربری خود شوید ، قادر خواهید بود تا تعداد بازدید هایی که آگهی های شما کسب کرده است را در صفحه ی آگهی مورد نظر مشاهده نمایید . این امکان فقط برای کاربران سایت می باشد و مشاهده ی تعداد بازدید سایر آگهی های سایت نیز برای آنان مقدور خواهد بود .

 

امکانات ویترین:

ویترین شما محل نمایش همه‌ی آگهی های شماست در یکجا، با نام و مشخصات شما و آدرس اینترنتی اختصاصی شما .

( شماره-همراه-شما/kifpool.ir = ویترین شما )

هر فردی وارد ویترین شما شود تمام آگهی های شما را یکجا خواهد دید و شما موفق شده اید تا بدون اینکه هزینه ی زمانی و یا ریالی خرج کنید ، تمام کالاها و خدمات خود را در کوتاهترین زمان به مشتری احتمالی خود معرفی کنید .

برای اینکه بازدید کنندگان را بیشتر تحت تاثیر قرار دهید بهتر است برای ویترین خود توضیحاتی ذکر کنید و نام کسب و کار خود را بر روی ویترین خود قرار دهید . برای این کار وارد صفحه ی ویترین خود شده و دکمه ی مدیریت ویترین را انتخاب نمایید . با انتخاب دکمه ی ” مدیریت ویترین ” ، گزینه های زیر در دسترس خواهد بود :

ویرایش مشخصات : برای ویترین خود نام ، آدرس و توضیحات مربوط به کسب و کار خود را ذکر نمایید .

چاپ نام و شماره ویترین : اگر مشتریان شماره ی همراه شما ( همان شماره ای که با آن در سایت ثبت نام کردید ) را در سایت جستجو کنند ، به ویترین شما هدایت خواهند شد. در نتیجه میتوانید با استفاده از این گزینه و چاپ شماره همراه و نام ویترین خود و قرار دادن آن جلوی دید مشتریان ، از آنها دعوت کنید تا شماره همراه شما را در سایت کیف پول جستجو کنند و همه ی آگهی های شما را یکجا ببینند و اینگونه کسب و کار خود را بطور کامل و بصورت رایگان به آنها معرفی کنید .

اشتراک لینک ویترین : شما میتوانید از طریق اشتراک گذاری لینک ویترین خود در صفحات اجتماعی و یا ارسال لینک ویترین به دوستان ، آشنایان و مشتریان ، کسب و کار خود را به دیگران معرفی نمایید .