قوانین و مقررات

الف – شرایط بارگذاری تصاویر برای آگهی :

بند ۱ : ویدئوهای بارگذاری شده پس از بازبینی و تایید توسط تیم پشتیبانی در سایت نمایش داده خواهند شد . کاربران برای بارگذاری ویدئو ملزم به رعایت تمام شئونات دینی و سیاسی و اجتماعی و منطقی و اخلاقی هستند . در صورت مشاهده ی کوچکترین مورد نامناسب ، ویدئو از سوی تیم پشتیبانی برای نمایش در سایت مردود شناخته خواهد شد و سایت کیف پول در تشخیص اینکه کدام محتوا برای نمایش در سایت مناسب هست و کدام محتوا مناسب نیست ، اختیار کامل دارد و هیچ کاربری را در این زمینه صاحب حق نمی داند . آگهی هایی که محتوای ویدئویی و یا عکس و تصویر نامناسب داشته باشند در سایت نمایش داده نخواهند شد و از دسترس صاحب آگهی نیز خارج خواهند شد . در مواردی ، اطلاع رسانی در مورد عدم پذیرش آگهی فرد خاطی از طریق پیامک به وی اعلام خواهد شد .

بند ۲ : حداکثر حجم مجاز برای بارگذاری ویدئو ۲۰۰ مگابایت می باشد .
بند ۳ : ویدئوی شما می بایست صرفا جنبه ی تجاری و تبلیغاتی داشته باشد و به منظور معرفی کالا و یا خدمات شما باشد .

بند ۴ : اگر آگهی دهنده تصمیم دارد توضیحاتی را بصورت شفاهی در زمان گرفتن ویدئو بیان نماید، این توضیحات می بایست به زبان رسمی کشور ایران یعنی فارسی و نیز صریح و شفاف و قابل درک برای عموم مردم باشد ، در غیر این صورت آگهی برای نمایش در سایت مردود شناخته خواهد شد .

 

ب – شرایط قبول و نمایش آگهی در سایت کیف پول :

بند ۱ : زمان بررسی و تایید آگهی ها برای نمایش در سایت روزهای کاری و از ساعت ۹ الی ۲۱ می باشد .

بند ۲ : مدیریت سایت کیف پول این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در صورت نیاز ، بخشی از محتوای آگهی های دریافتی را به تصمیم خود حذف و یا اصلاح نماید و پس از آن آگهی را در سایت منتشر کند .

بند ۳ : اگر محتوای آگهی ، ضد اجتماعی و خلاف عرف و قانون و شامل محتوای مستهجن و یا تبلیغ و نشر اکاذیب و امثال اینها باشد ، اطلاعات کاربری شخص آگهی دهنده مستقیما به مراجع قانونی و قضایی ارجاع داده خواهد شد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و سایت کیف پول حق شکایت از فرد خاطی را برای خود محفوظ خواهد داشت .

بند ۴ : ممکن است یک آگهی در سایت منتشر شود و سپس بنا به پیگیری و صلاحدید مراجع قضایی و قانونی ، آن آگهی از سایت حذف گردد .

بند ۵ : زبان سایت ، فارسی می باشد ، لذا هرگونه متن و محتوایی که بصورت انگلیسی و یا فینگلیش ( فارسی با فونت انگلیسی ) باشد ، با اختیار مدیر سایت حذف خواهد شد .

بند ۶ : رسیدگی به گزارشاتی که از سوی کاربران سایت اعلام می شود ، در اسرع وقت در ساعات اداری بررسی شده و درصورت خطاکار شناخته شدن آگهی دهنده ، اقدام مناسب در قبال وی ( با توجه به قانون جرائم رایانه ای ) انجام خواهد پذیرفت .

بند ۷ : آگهی هایی که محتوای دور از منطق و عرف جاری جامعه داشته باشند ( قیمت دور از واقعیت ، شعار و تبلیغ نادرست و نا به جا و غیره ) ، بدون هماهنگ قبلی و به تشخیص مدیریت سایت ، اصلاح و یا حذف خواهند شد .

بند ۸ : سایت کیف پول این حق را برای خود محفوظ می دارد که در تمام صفحات سایت از جمله صفحه ی نخست سایت ، صفحات آرشیو آگهی ها ، صفحه ی هر آگهی و غیره اقدام به پذیرش و نمایش تبلیغات تجاری نماید .

بند ۹ : محتوای هر آگهی ، صرفا متعلق به شخص آگهی دهنده می باشد و سایت کیف پول هیچ مسئولیتی در قبال صحت کالا و خدمات آگهی شده توسط کاربران بر عهده نخواهد داشت .

بند ۱۰ : هیچ گونه کالا و یا خدماتی از سوی سایت کیف پول برای فروش به کاربران سایت ارائه نمی شود ( به غیر از خدمتی که مربوط به ویژه نمودن آگهی ها می باشد و بابت آن از آگهی دهنده هزینه دریافت می شود ) .

بند ۱۱ : عنوان و توضیحات و تصاویر هر آگهی باید منحصر به فرد باشد . در صورت ثبت چندین آگهی با عناوین و یا توضیحات یکسان ، آگهی های مذکور تکراری شناخته شده و با تشخیص مدیریت حذف خواهند شد .

بند ۱۲ :  عدم انتخاب دسته بندی صحیح برای موضوع و محتوای آگهی ( برای آگهی مربوط به آپشن خودرو می بایست در قسمت وسایل شخصی و صنفی ثبت شود و نه در قسمت وسایل نقلیه ! در صورت مشاهده ، آگهی حذف خواهد شد ) .

 

ج – نکات مربوط به ویژه شدن آگهی ها :

بند ۱ : آگهی ویژه بیشتر و بهتر و از سایر آگهی ها دیده خواهد شد ، آگهی با رنگ سبز و جایگاه ثابت در اولین سطر های جستجو نمایش داده خواهد شد ، همچنین آگهی به صورت تصادفی در صفحه نخست سایت و نیز در صفحات سایر آگهی های سایت که مرتبط با موضوع آگهی شما هستند ( در بخش آگهی های مرتبط ) نمایش داده خواهد شد .

بند ۲ : طول مدت ویژه بودن آگهی ( ۵ روز یا ۱۰ روز ) از زمان پرداخت وجه توسط کاربر محاسبه خواهد شد و آگهی وی نهایتا تا ۳۰ دقیقه بعد از ثبت ، جهت نمایش در سایت از سوی تیم پشتیبانی تایید خواهد شد .

بند ۳ : اگر با پرداخت وجه ، یک آگهی ویژه شود و فاصله ی زمانی بین ثبت آگهی و تایید آگهی از سوی پشتیبانی بیش از ۳۰ دقیقه به طول بیانجامد ، فاصله ی زمانی محاسبه شده و به زمان ویژه بودن آن آگهی اضافه خواهد شد .

بند ۴ : اگر کاربری خارج از زمان کاری سایت کیف پول ( روزهای کاری | از ساعت ۹ الی ۲۱ )  اقدام به ثبت و ویژه نمودن آگهی نماید ، آگهی وی صبح اولین روز کاری بعد تایید خواهد شد و زمان ویژه بودن آگهی وی از زمانی محاسبه خواهد شد که آگهی وی برای اولین بار برای نمایش در سایت تایید میشود . این نکته در مواردی صادق است که آگهی تازه ثبت شده و غیر فعال می باشد . در صورتی که آگهی قبلا ثبت و تایید شده باشد ، و سپس پرداخت برای ویژه شدن صورت بگیرد ، مسلما آگهی بدون هیچ وقفه ای بصورت ویژه و فعال در سایت نمایش داده خواهد شد .

بند ۵ : پس از تایید آگهی برای نمایش در سایت ، اگر کاربر مثلا دو روز بعد آگهی ویژه ی خود را ویرایش نماید ، از آنجایی که آگهی های ویرایش شده لازم است مجدد به تایید تیم پشتیبانی برسند ، آگهی غیر فعال شده و طول زمانی که آگهی غیر فعال می شود ، جزو زمان ویژه بودن آگهی حساب می شود .

بند ۶ : اگر وجهی از سوی کاربر برای ویژه کردن یک آگهی پرداخت گردید و سپس به صلاحدید مدیر سایت و با توجه به قوانین جاری کشور و پیروی از قانون جرائم رایانه ای ، محتوای آن آگهی برای نمایش در سایت مردود شناخته شد ، تضمینی برای بازگشت وجه مذکور به شخص حقیقی یا حقوقی ( که پرداخت کننده ی وجه بوده ) وجود ندارد و ثبت کننده ی آگهی ، هیچ حقی در این مورد نخواهد داشت .

 

 

د – موارد ممنوع برای ثبت آگهی : ( عینا و یا مرتبط و تداعی کننده ی موارد زیر )

بند ۱ : هرگونه سلاح گرم یا سرد ، مواد منفجره ، اسپری های دفاعی ، و یا وسیله ای که برای تبلیغ خشونت ورزی استفاده شود .

بند ۲ : هرگونه دارو یا مواد و یا محصولات و کالاهایی که نیاز به نسخه و تجویز پزشک داشته باشد .

بند ۳ : حیوانات زینتی و تجملی و حیوانات در معرض خطر و حفاظت شده، و یا پوست یا مو یا چرم و هرگونه عضوی از این نوع حیوانات ( برای مثال عاج فیل ) .

بند ۴ : هرگونه خدمات انجام ، تدوین و خرید و فروش پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی .

بند ۴ : هرگونه تبلیغ و فروش تجهیزات و نرم افزار شنود غیرمجاز فیزیکی و یا اینترنتی و موارد مرتبط .

بند ۵ : هرگونه تبلیغ و ترغیب به شرط بندی و قمار و فروش ابزار و محصولات مربوطه .

بند ۶ : هرگونه تبلیغ و ترغیب به انجام بازاریابی های هرمی و شبکه ای فاقد مجوز قانونی .

بند ۷ : هرنوع مدرک و سندی که ظن آن برود که متعلق به فرد حقیقی یا حقوقی یا ارگان دولتی می باشد همچون کارت های شناسایی و ورود و خروج و امثال اینها .

بند ۸ :  نشر هرگونه محتوای غیر اخلاقی و غیر شرعی و خلاف عرف جامعه . مطالب زشت و ناپسند ، توهین آمیز ، هرنوع تهدید و اقدام به گمراه کردن و فریب دیگران .

بند ۹ : تبلیغ روان گردان ها ، مواد مخدر ، محصولات الکلی و تمام کالاهای مربوطه .

بند ۱۰ : هرنوع مطلبی که موجبات هتک حیثیت را فراهم آورد و نیز محتوایی که نشر اکاذیب شناخته شود .

بند ۱۱ : محتوا و یا لینک گذاری هایی که موجب تبلیغات گسترده شود و کاربران زیادی را خارج از حد معمول به آن وب سایت هدایت کند .

بند ۱۲ :  هرگونه تبلیغ و تشویق و آموزش هک و دستیابی به سامانه های رایانه ای و مخابراتی عمومی و یا شخصی .

بند ۱۳ :  هرگونه تبلیغ و تشویق و آموزش دستیابی به اطلاعات شخصی افراد در تمام رسانه های اجتماعی و تخصصی .

بند ۱۴ : هرگونه تبلیغ و ترویج و یا آموزش شنود ، تخریب ، سرقت ، اخلال و یا دسترسی غیر مجاز به داده ها و سامانه های رایانه ای و مخابراتی .

بند ۱۵ : هرگونه تبلیغ و ترویج و آموزش و تولید و توزیع بد افزارهای رایانه ای .

بند ۱۶ : هرگونه محتوایی که موجب نقض حقوق پدید آورنده ی نرم افزارها ، آثار علمی یا فرهنگی یا هنری ، و یا حقوق مرتبط با علائم و اختراعات باشد .

بند ۱۷ : هرگونه محتوایی که نشان دادن حیوان آزاری و یا تداعی کننده ی این عمل غیرانسانی باشد .

بند ۱۸ : تبلیغ و ارائه خدمات مربوط به دعا نویسی ، طالع بینی ، ستاره شناسی ، پیش گویی و از این دست موارد .

بند ۱۹ : هر نوع درخواست کمک نقدی و مالی بدون دلیل موجه و قانونی .

بند ۲۰ : نشر هر نوع محتوایی که خلاف قوانین جاری کشور باشد .

 

ح – سایت کیف پول این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در صورت نیاز ، قوانین سایت را تغییر دهد و بندی را اضافه و یا کم کند .